הודאת הרב שלמה מחפוד ששוחט מעל 250 ראש לשעה!!! בדיון שנערך נגדו ברבנות הראשית, הפרוטוקול בכתב ידו של הרב הראשי (כיום) שלמה עמאר!


בדיון שנערך ברבנות הראשית נגד הרב שלמה מחפוד  בפרוטוקול עמ' ב' בכתב ידו של הרב הראשי (כיום) שלמה עמאר כך מודה הרב שלמה מחפוד!!!

שימו לב!

שכבר אז נשיא מועצת חכמי התורה בש"ס (כיום) הרב שלום כהן

היה מעורב כבד"ץ נוה ציון במעשיו של הרב שלמה מחפוד;

  • מלחמה!!
  • שחיטת 400 כבשים לשעה!!!
  • בלי בדיקת סכינים כדבעי!!!
  • ועוד ועוד...

"אני לא התערבתי לו" כך השיב רבה הראשי של ירושלים שלמה עמאר לשאלה האם זה כתב ידו (פרוטוקול) שמעיד הרב שלמה מחפוד על 250 ראש לשעה!!! - ומה אומר על כך הראשל"צ הרב עובדיה יוסף זצ"ל

כזכור הבאנו הקלטה שכך עונה הרב הראשי שלמה עמאר - וכביכול הכחשה לכתב ידו של הפרוטוקול הנ"ל

ושם גם הבאנו את כתב ידו של הנ"ל לח"כ בש"ס הרב דוד אזולאי בענין הכותל המערבי

כאן נביא את דבריו של הראשל"צ והרב הראשי עובדיה יוסף זצ"ל כתגובה לדבריו של הרב שלמה עמאר "אני לא התערבתי לו" (לרב שלמה מחפוד)

"'רישך בקרירי, ורישא דרישך בחמימי' (שבת נה, א), אלה הם 'הרבנים הראשיים' - אחראיים על זה! .. יש 'רבנים ראשיים' הם אחראיים! הם יתנו את הדין! "

כדאי לציין שבזמנו אכן היה הרב הראשי בקשי דורון, ואליו כנראה התכוין הרב עובדיה יוסף זצ"ל שהוא יכווה במים הרותחים ואיחל לו מכל לב שהוא יתן את הדין כאחראי על הרבנות הראשית...

אבל כיום שזכינו ורבה הראשי של ירושלים הינו הרב שלמה עמאר - אז ממשיכות מילות קודש אלו של הראשל"צ והרב הראשי עובדיה יוסף זצ"ל לחול גם עליו!!!

לשמיעת ההקלטה: לחץ כאן


לראשונה! כתב ידו של הרב הראשי (כיום) שלמה עמאר בהיותו חבר ברבנות הראשית בפרוטוקול לדיון שנערך ברבנות הראשית נגד הרב שלמה מחפוד!הכחשתו של רבה הראשי לירושלים הרב שלמה עמאר לכתב ידו בדיון שנערך ברבנות נגד הרב שלמה מחפוד - כל האמת!

כשנשאל הרב הראשי שלמה עמאר  (יא' טבת תשע"ו 23/12/2015)
שיש הודאת הרב שלמה מחפוד ששחט מעל 250 ראש כבשים לשעה!!!

ועוד דברים איומים...

בכתב ידו (פרוטוקול עמ' ב') של הרב הראשי שלמה עמאר...

ותשובתו היתה "אני לא התערבתי לו"